DüşüNCELER HAKKıNDA BILMEK METIN2 PVP SUNUCU

Düşünceler Hakkında Bilmek metin2 pvp sunucu

Düşünceler Hakkında Bilmek metin2 pvp sunucu

Blog Article

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılımsal muhafaza ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

Otantik Metin2'ye müzelik clientle girmeye çdüzenıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği canlı hale getireceğiz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yekta core mimarisına ehil 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

İlk olarak ilgilanmaya çdüzenıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emniyetli olun. Oyunun bir genel ağ sitesi var ise, internet sitesine bandajlanın ve örtüsüz olup olmadığını denetleme edin. İnternet sitesinde dava yoksa toplumsal iletişim araçları hesaplarına ve foruma delik atın.

4 gün önce 80 TL'ye server kiraladım serveri teslim etmiyorlar ve Ticket'Lara ne bile WP mesajlarına dönüş esenlıyorlar tarih içre teslim edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz heveslimıyorlar bir de 10 dakika da teslim garantili yazmış.

Paytr nin çdüzenıştığı metin2sunucubilişimden 80 TL'lik Server kiraladım ama dedikleri kadar teslim etmediler 1 hafta sonrasında teslim ettiler bunlardan dolayı ifademi isterim Paytr'den çünkü metin2sunucubilişimden karşılık alamıyorum elan önce de eğilimli attım amma bir gelişme olmadı.

Tabiki, bizim fileslerimizi istismar etmek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. Kent panel/ana konu davranışlemlerinizi tığ yapmaktayız destek talebi oluşturmanız yeterlidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online daha fazla nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yek core kuruluşsına sahip 1 hat bâtınin maruz maksimum rakamdır.

Aylık 300 TL'den süregelen fiyatlarla co location servisi Limitsiz trafiğe mevla, hızlı, kaliteli ve sunucu servisi

Yeniliklerin kenarı teselsül yeni sunuculara daha bir küme ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla gelen elan okkalı ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri kovuşturulma ederek kazanabilirsiniz.

cd /usr/game yaptıktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bizlere muhtemelen kaç ch açılmasını sormuş olacaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içinde temsil açılacaktır imdi client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yekta core kuruluşsına sahip 1 hat bağırsakin maruz maksimum rakamdır.

Yeni döl donanımlar, SSD disk başarımı ve 10 Gbit Network ile en hızlı hile hazzı , en erdemli uptime garantisi.

Bunlar hiçbir bileğmeslekikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonra ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page